Корзина
3 отзыва
Обережно. Перевіряйте, яку воду п'єте
Контакты
Минеральная вода ТМ «Солуки»
+380 показать номер
ПП «Валетудо-Солуки»
УкраинаЛьвовская областьЛьвовВ. Великого 2, каб. 21 (будівля ВАТ «Торгпреса»)
Карта

Обережно. Перевіряйте, яку воду п'єте

Обережно. Перевіряйте, яку воду  п'єте
Її змітають з прилавків, як апельсини в 70-і роки в переддень свят, постачальники радіють, рахують гроші і дякують небесну канцелярію через аномально спекотне літо. Однак, у запалі, коли вода з необхідного для організму людини речовини перетворюється на інструмент наживи, особливо велика спокуса заради збільшення обороту видати на ринок умовно-чисту воду, або ж взагалі водопровідну, дбайливо розлиту в бутлі. За даними статитсики і в менш затребуване час на 10 бутлів з питною водою доводилося 3 фальсифікованої, сьогодні ж ця цифра ще вище.
Отже, чому ж небезпечна водопровідна вода в літні спекотні дні? На поверхні дві однакові за шкідливим масштабами проблеми. З одного боку якість води: холерний вібріон, кишкова паличка, тифозні бацили та інші неприємні мікроорганізми чудово розмножуються у воді, коли її температура перевищує 24-25 градусів. Природно, з разплодівшейся популяцією доводиться боротися, єдиним перевіреним засобом, збільшенням хлорування, що і стає другою стороною проблеми. І те й інше — завдає прямої шкоди організму.
Щоб не грати в небезпечні ігри з організмом, необхідно пити воду, походження та якість якої можна перевірити. В якості води ТМ «Солуки» можете не сумніватися!
Предыдущие статьи